מי אנחנו

חברת NNG נוסדה על-ידי דודי וירניק וקובי הלפרין. החברה פיתחה תוכנה דינמית וחדשנית המציעה את הפתרונות המתקדמים ביותר לניווט לווייני תלת-ממדי, יישומים ניידים ושירותי תוכן/ קהילה על מגוון מערכות. החברה פיתחה את תוכנת הניווט: iGO .

כיום NNG בבודפשט נחשבת לחברה המצליחה בהונגריה ומשווקת את התכנה בכל העולם. לחברה סניפים באירופה, ארה"ב, דרום אמריקה, הודו, סין, אוסטרליה ,יפן וישראל.

תוכנת iGO בבעלות חברת NNG הנה תוכנת הניווט המתקדמת בעולם המכילה מספר תכונות ויכולות המייחדות אותה מתוכנות ניווט אחרות, כמו למשל מפה תלת-ממדית מלאה, שלטי דרכים ומידע על נתיבים, הכנסת כל העולם כמפה אחת, יכולת הפעלת כל התכונות המתקדמות במכשירים בעלי מעבדים חלשים ועוד.

חברת Gps & More Ltd הינה המשווק הבלעדי בישראל של חברת NNG לרבות מערכת הניווט iGO.

חברת Gps & More מקדמת את נושא הניווט האישי בישראל ומשווקת מזה כ-8 שנים מערכות ניווט למחשבי כף יד שונים ולמכשירי סמארטפון עם מפות ישראל ושאר העולם בשפות רבות.

תוכנת הניווט iGO משווקת עם מגוון מפות בהיקף הרחב ביותר בעולם תוך כיסוי של רוב מדינות העולם בהם ניתן להשיג מפות והכל ב-54 שפות. (דרום אמריקה, צפון אמריקה, אפריקה. אסיה, המזרח הרחוק והמזרח התיכון וכוללת גם את אוסטרליה וניו-זילנד.

חברת NNG מתפתחת בתחומי הטכנולוגיה ומרחיבה את תחומי העיסוק שלה מעבר לתוכנות הניווט . החברה מספקת שירותים לכ-100 מהחברות המובילות בעולם, כגון:Sony ,Clarion, Magellan, LG, HP, Motorola ועוד רבים אחרים. מאז ההשקה, NNG יצרה שותפויות עם מעל 100 יצרני חומרה ברחבי העולם. החברה מספקת פתרונות ניווט אמינים בלמעלה מ-70 ארצות וב- 56 שפות שונות.

קרא עוד

פרסים

הסיפור שלנו

2004

NNG נוסדה על ידי שני אנשי עסקים ישראלים וכמה אנשי מקצוע טכניים הונגרים. מטרתם הייתה צנועה: לפתח תוכנת ניווט קלה ומהנה לשימוש.

2006-2008

אנו זעזענו את תעשיית הניווט כאשר הצגנו את תוכנת הניווט שלנו iGO בתערוכת CeBIT בגרמניה, שהכילה כיסוי אירופה מלא על כרטיס SD בנפח 1 ג’יג’ה בלבד.

מאותה התערוכה כללי המשחק השתנו ונכנסו באופן גורף לשוק מחשבי הניווט הניידים PND.
מאוחר יותר כבר הצגנו לעולם את הניווט בתלת ממד מלא הראשון מסוגו.

2009-2010

זיהינו כי מערכות ניווט מקוריות קיימות אך ורק ברכבי יוקרה וכסטנדרט פרימיום.
אנו חשבנו כי ניווט צריך להיות זמין בכל מגזרי המכוניות בשוק ולא רק ברכבי יוקרה.
אם תפיסה זו נכנסנו לתעשיית הרכב במטרה לחולל את מהפכת “ניווט לכל רכב” על מנת לצייד כל רכב ברחבי העולם במערכות הניווט שלנו.

כיום

אנחנו עובדים יחד עם Tier1s ו OEMs רבים על מנת לשפר את חוויית הנהיגה , הניווט והקישוריות ברכב.
המטרה המרכזית שלנו הינה למקסם את הפוטנציאל של המערכת ברכב אל מול הטלפון הנייד והתקשורת לנהג.
פתרונות הניווט שלנו משמשים כיום יותר מ -30 מותגי רכב, ויש לנו שיתופי פעולה עם 7 מתוך 10 יצרני הרכב הגדולים ברחבי העולם.

בעתיד הקרוב

אנחנו מפתחים את עתידן של טכנולוגיות infotainment HMI ברכב.
יצירת ממשקים מול סביבת הנהג, תקשורת אלחוטית מתקדמת ופתרונות מתקדמים.
מתן פתרונות הגנת סייבר (אבטחה) של סביבת הרכב ליצרני הרכב כחלק מחבילת ניווט מושלמת.

צור קשר היום כדי לקבל מידע מפורט על השירותים שלנו

צרו קשר